Winckelmansi lugu algas 1894. aastal. Tehase väärtusteks on algusest peale olnud tootmismeisterlikkus, autentsus, kvaliteet ja elegants. Kõik praegused ja varasemad tootesarjad näitavad Winckelmansi armastust ilusate esmaklassilise kvaliteediga toodete valmistamise vastu.

Kaubamärgi tooteid kasutavad arvukad arhitektid ja disainerid kogu maailmas. Winckelmansi tooteid võib kohata paljudes prestiižsetes hoonetes, sealhulgas lossides, paleedes ja kõrgmoega seotud ettevõtetes.

Tänu nullilähedasele poorsusele on glasuurimata plaadid eriti vastupidavad kergesti hooldatavad. Täismassvärvid ja mustrid moodustavad jätkusuutliku ja mitmekülgse toote.

Winckelmansi põrandaplaate on 9 erineva geomeetrilise kujuga ning kasutamiseks siseruumides, välitingimustes ja basseinides.
Plaate on kokku 32 erinevat täistooni, 26 särbrulist tooni ja käsitsi dekoreeritud ornamentidega plaadid. Ühtekokku on plaate 27 erinevat mõõtu.

Tootja koduleht  www.winckelmans.com/enPersonaalne hinnapakkumine lemmikplaatidele – see on IMELIHTNE!

Kõiki oma soovikorvi tõstetud plaate näed ekraani vasakus ülemises nurgas oleva südame kujutise alt.
Lisa vaid soovikorvis valitud plaatidele mõõdud ja kogused koos oma kontaktandmetega ja saada meile ära.Vajadusel võtame ühendust detailide täpsustamiseks ja saadame sulle peagi pakkumise sinu valitud plaatidele.