1967. aastal asutatud ja 1993. aastal omandatud kaubamärk pakub elamuturule suure dekoratiivse mõjuga klaasitud portselanist kivikeraamika lahendusi.
Firma, mida iseloomustab eksimatu stiil ja mis on spetsialiseerunud paljudele väikestele suurustele, pakub noorele ja dünaamilisele klientuurile kvaliteetset disaini ja suurepärast tehnilist jõudlust.
Pakkumist iseloomustavad pidev stiili ajakohastamine ning värvide, pindade ja tekstuuride uurimine, mis on valmis vastama klientide vajadustele.
CIR on alati teadnud, kuidas oma ajalugu arendada, alates juurtest, mis vajuvad sügavale keraamikakultuuri, kuni kõige arenenuma (ja ka tehnoloogilise) innovatsioonini, säilitades samal ajal kõrge taseme
teadlikkus keraamikatoodetest ja toodetest, mis võivad samuti olla mängulised ja nauditavad.
Made in Italy tähistab Itaalia tööstustoodangu ümberhindamise protsessi koos sellega seotud suurepärase kvaliteedi garantiiga, mis moodustab iga CIR-i toote tuuma. Põranda- ja seinaplaadid, mis kajastavad uusimaid trende, pakkudes tipptasemel tehnilist ja esteetilist jõudlust, järgides täielikult keskkonnasäästlikkuse norme.

Tootja koduleht  www.cir.it/enPersonaalne hinnapakkumine lemmikplaatidele – see on IMELIHTNE!

Kõiki oma soovikorvi tõstetud plaate näed ekraani vasakus ülemises nurgas oleva südame kujutise alt.
Lisa vaid soovikorvis valitud plaatidele mõõdud ja kogused koos oma kontaktandmetega ja saada meile ära.Vajadusel võtame ühendust detailide täpsustamiseks ja saadame sulle peagi pakkumise sinu valitud plaatidele.